Tekuté mýdlo Růže 300ml

Regenerační a výživné tekuté mýdlo.
89 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Máte suché ruce s výskytem hnědých skvrn?

Pak doporučujeme toto tekuté mýdlo, které díky olejům regeneruje a díky výtažkům z růže pečuje o pokožku Vašich rukou a velmi dobře působí proti hnědým skvrnám.

Vyrobeno z: Makadamový olej, kokosový olej, výluh a extrakt z růže, stoprocentní extrakt z grepových jader, glycerin, voda

Makadamový olej má antioxidační, regenerační, vyživující, vyhlazující, hydratační, hojivé a zklidňující účinky na pokožku.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Růže a její výtažky z květů mají silně regenerační účinky. Pokožka se po jejich použití výrazně harmonizuje, zmizí flíčky a následně se rychle navrátí přirozeně zdravá barva. Také velmi dobře dezinfikuje.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit, podporuje také hebkost a pružnost pokožky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw