Tekuté mýdlo Meduňka 300ml

Uvolňující a regenerační tekuté mýdlo.
89 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Máte ztuhlé a unavené ruce z každodenních činností?

Pak doporučujeme toto tekuté mýdlo, které díky olejům vyživí pokožku a díky výtažkům z meduňky zklidňí a uvolní Vaše ruce. Navíc silice z meduňky působí blahodárně na centrální nervový systém.

 

Vyrobeno z: Makadamový olej, kokosový olej, výluh a extrakt z meduňky, meduňková silice, stoprocentní extrakt z grepových jader, glycerin, voda

Makadamový olej má antioxidační, regenerační, vyživující, vyhlazující, hydratační, hojivé a zklidňující účinky na pokožku.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Meduňka má antibakteriální vlastnosti a schopnost potlačovat viry, zklidňuje nervový systém, pomáhá při stavech úzkosti, depresi, působí sedativně na centrální nervový systém.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit, podporuje také hebkost a pružnost pokožky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw