Tekuté mýdlo Jitrocel 300ml

Suché až popraskané ruce...
89 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

 

Máte suché až popraskané ruce?

Pak doporučujeme toto tekuté mýdlo, které díky výtažkům z jitrocele dezinfikuje a urychluje hojení ran a díky směsí olejů vyživí a zregeneruje Vaše ruce.

 

Vyrobeno z: Makadamový olej, kokosový olej, sušený jitrocel, vůně a extrakt z jitrocele, stoprocentní extrakt z grepových jader, glycerin, voda

Makadamový olej má antioxidační, regenerační, vyživující, vyhlazující, hydratační, hojivé a zklidňující účinky na pokožku.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Jitrocel působí jako přírodní dezinfekce, zpomaluje krvácení ran a urychluje jejich hojení. Je výborný na uklidnění pokožky po popálení kopřivami, nebo po bodnutí včelou, či jiným obtížným hmyzem.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit, podporuje také hebkost a pružnost pokožky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw