Teplický skořicový mýdlový špalek 200g

Vitalizační, strie, celulitida, antioxidační, čistící...
img_3680
img_3681
img_2199
159 Kč

With shipment PPL for 107 Kč

Skořice prohřívá organismus a svou vůní navozuje příjemnou náladu. Je velmi účinná v boji se striemi, celulitidou a celkově zpevňuje pokožku.
Kakao má silné antioxidační účinky a díky němu naše kůže stárne pomaleji.
Aktivní černé uhlí je 100% rostlinný, 100% čistý a přírodní produkt. Uhlí je určeno jak pro kosmetický, tak pro potravinářský průmysl. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot. Uhlí zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot.
Kokosový olej a tuk je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Složení: kokosový olej, kokosový tuk, skořice, kakao, aktivní černé uhlí, extrakt z grepových jader.
Náš TIP
Toto závěsné mýdlo Vám provoní celou koupelnu. Můžete si z něho část odříznout na mytí nebo jej používat celou plochou pro úžasnou masáž těla.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw