Medovo mandlové mýdlo s ovesnými vločkami 110g

Všechny typy pleti, podrážděná, narušená pokožka...
img_3628
img_3627
img_3629
89 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: bambucké máslo, kokosový a mandlový olej, bio med, včelí vosk, mleté ovesné vločky, glycerin, stoprocentně přírodní extrakt z grepových jader, voda.

Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran.
Ovesné vločky zvláčňují pokožku, ovesná drť čistí pleť od buněčného odpadu, mírní záněty, vhodné pro suchou a narušenou pokožku.
Kombinace bambuckého másla a drcených ovesných vloček poskytuje pokožce vyhlazovací proces a pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů.
Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku.
Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Mandlový olej má uklidňující a hydratační účinky. Napomáhá zpomalování stárnutí kůže, zabraňuje a zesvětluje tmavé skvrny na kůži. Reguluje záněty, podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky. Je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku.
Med a včelí vosk působí antibakteriálně, antisepticky a dezinfekčně, proti kvasinkám, plísním, stafylokokům, salmonelou, akné, ekzémům, vyrážkám.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Extrakt 100% z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw