Šlehané heřmánkové 90-100g

Hemeroidy, hojení ran, jizev, popáleniny, omrzliny, desinfekční, protizánětlivé...
dscn44958
dscn4495
dsc00682
99 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: olivový, kokosový olej, 100% heřmánkový extrakt, citrónová silice a mletá citrónová kůra, sušený heřmánek, glycerin, voda, stoprocentně přírodní extrakt z grepových jader.

Olivový olej je vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Díky svým vlastnostem dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost, čímž vypíná plet a chrání ji před tvorbou vrásek. V olivovém oleji je obsažen vitamín e, který podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje její odolnost. Dále obsahuje vitamín A, D, K a antioxidanty. Olivový olej působí protizánětlivě a hojivě, proto ho lze doporučit pro citlivou pleť a dokonce je vhodný i pro péči o velmi jemnou pokožku dětí a batolat.
Lze ho využít pro všechny typy pleti a to dokonce i u velmi citlivých a suchých. Pleť neuvěřitelně vyživuje a navrací ji svěžest a hebkost. Díky velkému obsahu oxidu křemičitého pomáhá eliminovat toxiny.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Heřmánek lékařský urychluje hojení ran, eliminuje tvorbu jizev, léčivé látky heřmánku působí při léčbě popálenin, omrzlin, dále také působí desinfekčně, protizánětlivě, je vhodný k léčbě hemeroidů.
Sušená bio citrónová kůra pomáhá při akné a je též vhodná na celulitidu.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw