Mýdlo s Ichthyolem 100g

Chronické akné, lupénka, záněty pokožky, zesvětlení pigmentových skvrn
img_4141
img_4128
img_4135
99 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Velmi účinné přírodní krémové mýdlo, které pozitivně ovlivňuje kožní onemocnění jako například chronické akné, lupénku a působí i preventivně proti jejich vzniku.

Dále tlumí záněty pokožky, má antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky a je nedráždivé. Pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny a výborně odstraňuje make-up.
Navíc obsahuje Africké surové mýdlo a bambucké máslo, které jsou známé svými blahodárnými účinky na pokožku a absolutnímu pocitu čistoty.
Pokožku nedráždí a zmírňuje podráždění.
Hloubkově čistí pleť, ale nevysušuje ji.

Složení mýdla:
Africké surové mýdlo
Syrové bambucké máslo
Ghanský kokosový olej
Glycerin
Ichthammolum
Ghanský kokosový olej
Glycerin
Voda
100% extrakt z grepových jader

Africké surové mýdlo a syrové bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Bambucké máslo dodává lehce karamelovou vůni.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.

Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.

100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw