Bezové s citrónovou trávou 100g

Suchá a problematická pleť.
Stahuje póry, protizánětlivé a antibakteriální účinky, příznivě působí na bradavice a jizvy.
99 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: kokosový a ricinový olej, sušený bezový květ, hnědý cukr, citrónový prášek, silice z citrónové trávy, glycerin, voda, stoprocentně přírodní extrakt z grepových jader

Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Ricinový olej má hojivé a regenerační účinky, proto se používá na bradavice, jizvy, akné.
Bezový květ má zklidňující účinky a stahuje póry. Působí proti celulitidě a je také výborným prostředkem proti otokům.
Hnědý cukr působí jako přírodní konzervant s lehce peelingovými účinky.
Citróny obsahují vysoký podíl živin, především vitamínu C, B, organických kyselin, ale i celou řadu antioxidantů, důležitých esenciálních olejů, flavonoidů a jsou bohatým zdrojem pektinů a fenolů. Výtažky z citronů mají osvěžující, tonizující, stahující, čistící a bělící účinky na pokožku. Mají pozitivní vliv na mastnou pokožku a na pleť se sklonem k akné. Citrón pomáhá pokožce, zvláště mastnější pleti a stahuje póry. Dokáže odstranit či zesvětlit různé skvrny.
Silice z citrónové trávy má blahodárné, antioxidační a antibakteriální účinky na pleť. Úspěšně se používá při teplotě a nachlazení, kromě toho uklidňuje a využívá se pro léčbu nervových onemocnění. Tato silice příznivě působí při svalových bolestech. Úspěšně se používá i na rány a otoky. Obecně je citronová tráva prostředkem k povzbuzení a osvěžení organizmu.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit, podporuje také hebkost a pružnost pokožky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw