Speciální lázeňské mýdlo na akné 100g

Akné, atopický ekzém, lupénka, alergická pokožka...
dsc03883
dsc03884
img_2132
109 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek.
Aktivní černé uhlí je vynikající bojovník proti akné, obsahuje čistící složky a exfolianty k odstranění nečistot a škodlivin z pokožky.
Je 100% rostlinný, 100% čistý a přírodní produkt. Uhlí je určeno jak pro kosmetický, tak pro potravinářský průmysl. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot. Uhlí zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot. Mastnější typy ho mohou používat denně, sušší 2-3 týdně.
Babasu olej zabraňuje vysušení pokožky a vysokým obsahem kyseliny laurinové působí antibakteriálně, obsahuje detoxikační složky. Je vhodný pro suchou a popraskanou pokožku, ale i pro mastnou nebo smíšenou pleť se zánětlivými nečistotami jako chladicí olejová komponenta při svědicí, neurodermatické pokožce. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je „nejlepší přítel" pokožky. Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou či aknózní pletí.
Složení: kozí mléko, aktivní černé uhlí, glycerin, Babasu olej.

Hodnocení

pátek 19. únor 2016
Mýdlo používám týden a jsem nadšená :-) sice mám po použití suchou pleť,ale to napraví pleťový krém.... Hlavní je, že jsem se zbavila pupinků a ostatnich kosmetických přípravků,mýdlo bohatě stačí :-) Super a mohu jen doporučit
Romana Březinová

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw