Africké s kozím mlékem 100g

Suchá, citlivá, zralá a normální pleť.
Pokožku čistí, vyhlazuje, regeneruje, revitalizuje, zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost, vhodné i pro alergiky.
99 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: Africké surové mýdlo, syrové bambucké máslo, kozí mléko,Ghanský kokosový olej, bílý jíl, glycerin, voda, stoprocentně přírodní extrakt z grepových jader

Africké černé syrové mýdlo je čistě přírodní rostlinné mýdlo ručně vyráběné v Ghaně, v Západní Africe. Africké ženy vyrábějí toto mýdlo ze surového bambuckého másla a z kokosového oleje získávaného z rostlin z volné přírody. Je plné přirozeně se vyskytujících minerálů a antioxidantů. Má výborné přírodní čistící vlastnosti a výrazné hydratační účinky.
Syrové bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Bambucké máslo dodává lehce karamelovou vůni.
Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je „nejlepší přítel" pokožky.
Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.
Ghanský kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Francouzský bílý jíl kaolín je velmi jemný jíl, který patří v kosmetice mezi nejčastěji používané jíly. Působí jako přírodní, detoxikační prostředek, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky, pokožku čistí, vyhlazuje, regeneruje a revitalizuje. Je vhodný především na citlivou, suchou nebo zralou pleť. Pokožku zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost. V podkožních vrstvách podporuje kaolin látkovou výměnu, proto je vhodným přípravkem v boji proti celulitidě. 100% přírodní prášková zemina bílé barvy, známá pod názvem kaolín. Kaolín je bohatý na minerální látky a stopové prvky, zejména oxid křemičitý, magnézium, draslík, kalcium, které blahodárně působí na lidskou pokožku.
Revitalizační, regenerační, detoxikační, antiseptické, dezinfekční, zvláčňující, tonizující, zklidňující, čistící a vyhlazující.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku. Vysoký obsah glycerínu zajišťuje vynikající hydrataci a zachovává na pokožce příjemný pocit, podporuje také hebkost a pružnost pokožky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw