Africké máslové mýdlo s kozím mlékem 100g

Citlivá, zralá, vysušená pokožka, proti stárnutí, čistící, hydratující...
dscn43924
dscn4392
img_2040
89 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: Africké surové mýdlo, syrové bambucké, mangové a kakaové máslo, kozí mléko, Ghanský kokosový olej, glycerin, voda, 100% extrakt z grepových jader.

Africké surové mýdlo a syrové bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Bambucké máslo dodává lehce karamelovou vůni.
Kakaové máslo obsahuje v hojné míře antioxidanty.
Mangové máslo vykazuje zjemňující a regenerační vlastnosti, zabraňuje vysoušení pokožky a chrání ji před UV zářením. Másla zajišťují vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A.
Kozí mléko má vysoký obsah vitamínů a minerálních látek a je bohaté na máselné tuky, což z něj dělá ideální hydratační prostředek. Nachází se v něm v hojné míře i vitamin E, který je „nejlepší přítel" pokožky.
Pomáhá hlavně alergikům, lidem s atopickým ekzémem, lupénkou.
Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw