Čokoládové mýdlo 100g

Omlazující, čistící, vyživující...
img_8649
img_8652
img_8647
img_8645
99 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: kokosový olej, bambucké máslo, drcené ovesné vločky, kakao, pomerančová kůra, květ a silice, strouhaná hořká čokoláda, glycerin, stoprocentní přírodní extrakt z grepových jader, voda.

Kokosový olej je složen z mastných nasycených kyselin, které obsahují velké množství antioxidantů. Díky tomu je schopen narušit lipidové membrány bakterií, virů a kvasinek a působí tak jako přírodní antibiotikum. Kokos nejen čistí, ale i vyživuje a ošetřuje zvláště suchou pokožku. Kokosový olej také napomáhá hojení vyrážek, jizev či ekzémů.
Ovesné vločky zvláčňují pokožku, ovesná drť čistí pleť od buněčného odpadu, mírní záněty, vhodné pro suchou a narušenou pokožku.
Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran.
Kombinace bambuckého másla a drcených ovesných vloček poskytuje pokožce vyhlazovací proces a pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Kakao pomáhá oddalovat stárnutí pokožky.
Pomeranč stahuje kožní žilky a regeneruje pokožku. Tlumí kožní záněty a akné.
Čokoláda obsahuje více než 400 vitaminů a minerálů, které zvlhčují a vyživují pokožku a zbavují ji drobných vrásek.
100% extrakt z grepových jader je přírodní konzervační prostředek. Obsahuje antibakteriální a protiplísňové spektrum, které brání rozvoji bakterií, kvasinek či plísní v kosmetice.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw