Šlehané peelingové máslové mýdlo mandlové 140g

Pečujte o Vaší pokožku již během sprchování.
Bambucké máslo a mandlový olej ošetří a vyživí Vaší pokožku a Epsomská sůl ji jemně zbaví odumřelých části.
img_0756
img_0758
img_0757
249 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: bambucké máslo, mandlový olej, Epsomská sůl, glycerin, vůně mandlí

Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Mandlový olej je jedním z nejcennějších rostlinných olejů, Olej obsahuje vitamin A, E, F, mnoho minerálů – draslík, vápník, hořčík, fosfor, síra, kyselinu olejovou, linolovou a palmitovou. Mandlový olej je svým složením velice blízký lidské pokožce, proto je velmi oblíben v péči o pleť a to zejména o pleť sušší, citlivou, o pleť se sklony k červenání, svědivosti či olupování. Lze jej však použít na jakoukoli pleť a používá se s oblibou také v péči o pleť dětskou, které přináší zklidnění při podráždění od plenek. Olej se rychle vstřebává, na pokožce nezanechává pocit mastnoty, neucpává póry a nevyvolává alergické reakce. Mandlový olej se uplatňuje také v péči o pokožku rukou a o nehty, které dokáže hydratovat a posilovat.
Epsomská sůl pomáhá uvolňovat svaly, zrelaxovat celé tělo, působí proti plísním a dalším mikroorganismům a hořčík se z ní částečně přes kůži vstřebává do těla. Také pomáhá zjemňovat zhrublou pokožku. Masáží na mokré pokožce nám pomůže odstranit mrtvé buňky. A pomáhá předcházet vráskám. Kromě toho má protizánětlivé účinky, což oceníme třeba taky při ošetřování aknózní pleti.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.

Pečujte o Vaší pokožku již během sprchování.
Bambucké máslo a mandlový olej ošetří a vyživí Vaší pokožku a Epsomská sůl ji jemně zbaví odumřelých části.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw