Šlehané peelingové máslové mýdlo malinové 140g

Bambucké máslo a malinový olej Vám vyživí i tu nejcitlivější pokožku a zanechá Vám na ni ochranný film. Epsomská sůl Vás jemně zbaví šupinek suché pokožky, uvolní svaly a zrelaxuje celé tělo.
img_0754
img_0752
249 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: bambucké máslo, malinový olej, Epsomská sůl, glycerin, vůně malin

Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Malinový olej je vzácný olej, který dokáže účinně chránit pokožku po celý den. Má velmi silný ochranný UV faktor 30 - 50! Je bohatý na vitamin E, díky kterému brání stárnutí pokožky a poškozování buněk. Má silný protizánětlivý a antioxidační účinek. Je bohatý na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, celkově obsahuje až 83 % esenciálních mastných kyselin. Přináší úlevu citlivé a načervenalé pokožce, pomáhá při ekzémech, vyrážkách, lupence a jiných kožních onemocněních. Po nanesení na pokožku vytváří bariéru lipidů, které poskytují ochranu pokožce a zajišťuje tak udržení optimální vlhkosti pokožky. Vyniká svými antioxidačními a protizánětlivými účinky.
Epsomská sůl pomáhá uvolňovat svaly, zrelaxovat celé tělo, působí proti plísním a dalším mikroorganismům a hořčík se z ní částečně přes kůži vstřebává do těla. Také pomáhá zjemňovat zhrublou pokožku. Masáží na mokré pokožce nám pomůže odstranit mrtvé buňky. A pomáhá předcházet vráskám. Kromě toho má protizánětlivé účinky, což oceníme třeba taky při ošetřování aknózní pleti.

Bambucké máslo a malinový olej Vám vyživí i tu nejcitlivější pokožku a zanechá Vám na ni ochranný film. Epsomská sůl Vás jemně zbaví šupinek suché pokožky, uvolní svaly a zrelaxuje celé tělo.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw