Šlehané peelingové máslové mýdlo karamelové 140g

Máte unavenou, poškozenou pokožku?
Vyzkoušejte šlehané peelingové mýdlo vyrobené z bambuckého másla, které pokožku zregeneruje, epsomské soli, která jemně obrousí a prokrví pokožku a oleje z hroznových jader, který zlepšuje krevní oběh a zpevňuje pokožku.
img_0767
img_0768
img_0769
249 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: bambucké máslo, olej z hroznových jader, Epsomská sůl, glycerin, vůně karamelu

Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Olej z hroznových jader patří mezi nejsilnější přirozený antioxidant, který si zachovává mnoho účinných látek právě pro to, že je lisovaný za studena. Je složen až ze 70% nenasycených mastných kyselin, které jsou naší pokožkou velmi snadno přijímány. Je jedním z mála olejů na mastnou a smíšenou pleť, jehož hlavním rysem je regulace mastnoty v pokožce. Zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu, což příznivě působí na přirozené snižování hmotnosti. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky, zpevňuje elasticitu krevních a lymfatických cév, obsahuje nejsilnější přírodní antioxidant procianidin.
Glycerin vytváří ochrannou bariéru pokožky a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Je vhodný na suchou, poškozenou a namáhanou pokožku.
Epsomská sůl pomáhá uvolňovat svaly, zrelaxovat celé tělo, působí proti plísním a dalším mikroorganismům a hořčík se z ní částečně přes kůži vstřebává do těla. Také pomáhá zjemňovat zhrublou pokožku. Masáží na mokré pokožce nám pomůže odstranit mrtvé buňky. A pomáhá předcházet vráskám. Kromě toho má protizánětlivé účinky, což oceníme třeba taky při ošetřování aknózní pleti.

Máte unavenou, poškozenou pokožku?
Vyzkoušejte šlehané peelingové mýdlo vyrobené z:
- bambuckého másla, které pokožku zregeneruje
- Epsomské soli, která jemně obrousí a prokrví pokožku
- oleje z hroznových jader, který zlepšuje krevní oběh a zpevňuje pokožku.

 

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw