Šlehané peelingové máslové mýdlo vanilkové 140g

Pečujte o tělo již během sprchování.
Bambucké máslo Vám pokožku vyživí, Epsomská sůl Vás zbaví zhrublé pokožky a společně s vůní vanilky uvolní svaly a zrelaxuje celé tělo.
img_0760
img_0762
img_0761
249 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: bambucké máslo, vanilkový olej, Epsomská sůl, glycerin, vanilková zrníčka

Bambucké máslo pomáhá léčit kožní onemocnění včetně skvrn, svědění, spálenin od slunce či kožních ran. Má vysoký obsah vitamínu E, D a provitamínu A, působí protizánětlivě, pomáhá zmírnit projevy akné, ekzémů a vyrážek.
Vanilka je vzácná, hojně užívaná rostlina známá svou typickou vůní. Vanilkový olej v sobě ukrývá to nejlepší, co nám může vanilka nabídnout. Velmi vhodný je například po koupeli, proniká hluboko do pokožky, kterou regeneruje a zjemňuje. Má afrodiziakální účinky. Vanilkový olej zvláčňuje, regeneruje a vyživuje pokožku, napomáhá redukovat drobné vrásky a zjemňuje jizvy.
Epsomská sůl pomáhá uvolňovat svaly, zrelaxovat celé tělo, působí proti plísním a dalším mikroorganismům a hořčík se z ní částečně přes kůži vstřebává do těla. Také pomáhá zjemňovat zhrublou pokožku. Masáží na mokré pokožce nám pomůže odstranit mrtvé buňky. A pomáhá předcházet vráskám. Kromě toho má protizánětlivé účinky, což oceníme třeba taky při ošetřování aknózní pleti.

Pečujte o tělo již během sprchování. Bambucké máslo Vám pokožku vyživí, epsomská sůl Vás zbaví zhrublé pokožky a společně s vůní Vanilky uvolní svaly a zrelaxuje celé tělo.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw