Babassu tuk s meruňkovým olejem 200g

Vhodný pro suchou a poškozenou pokožku, i jako náhrada denních i nočních krémů na pleť. Velmi snadno vstřebatelný, nezanechává pocit mastnoty.
img_0785
img_0783
299 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Vyrobeno z: 100 % Babassu tuk, olej z meruňkových jader, meruňková silice

100% Babassu olej je získáván z ořechů brazilské palmy Babassu. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a tocotrienol. Skvěle hydratuje a velice rychle se vsakuje do pokožky. Svými vlastnostmi je předurčen k péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Má silnou antioxidační aktivitu, je proto využíván k potlačení stárnutí pokožky. S úspěchem je babassu olej používán k regeneraci a hydrataci pokožky a vlasů.
Olej z meruňkových jader je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou. Nejenže pokožku nedráždí, ale má i uklidňující účinek. Je lehký a velmi rychle pokožku zjemňuje a vyhlazuje. Meruňkový olej proniká hluboko do pokožky, rychle se roztírá a snadno se aplikuje. Masáž s meruňkovým olejem pomáhá hydratovat suchou a popraskanou kůži. Také lze použít po koupeli pro zadržení vlhkosti v kůži. Protože je lehký, nezanechává na pokožce pocit mastnoty. Jakmile jej kůže vstřebá, dokáže ji olej udržet hydratovanou po velmi dlouhou dobu.

Vhodný pro suchou a poškozenou pleť, jako náhrada denních i nočních krémů. Aplikujte přímo na důkladně vyčištěnou pokožku. Doporučujeme použít i jako vlasovou masku. Velmi snadno vstřebatelný, nezanechává pocit mastnoty.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw