Francouzský bílý jíl 60g

Citlivá a suchá pleť.
Čistí a regeneruje.
159 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Bílý jíl je jeden z nejtradičnějších jílů používaných v našich končinách v kosmetice. Hlavně pro citlivou a suchou pleť může být takový bílý jíl úplným požehnáním. Má totiž o dost menší zmatňující schopnosti než zelený jíl, díky tomu mnohem méně vysušuje, a je tak vhodný i pro sušší typy pleti.

Jak ho používat?
Bílý jíl je velmi vhodný pro péči především o citlivou a suchou pleť. Dokáže vyčistit, ovšem bez toho, aby zbytečně vysušoval a zbavoval pleť vší přirozené mastnoty. To, co se tolik cení u mastné pleti, ty odmašťovací schopnosti, bílý jíl nezvládne úplně stoprocentně. A právě díky tomu je tak vhodný pro pleť suchou. Bílý jíl můžete používat samotný jako mycí prášek nebo ho smíchat s květinovou vodou a oleji a získat tak dokonalou čisticí masku pro suchou pleť.
Tato jemná bílá mycí zem pokožku vyčistí a zároveň má velmi šetrný peelingový efekt. Díky tomu podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Můžete ho používat každý den jako jemný čisticí prášek nebo si ho dopřejte jednou týdně jako hloubkově čisticí masku bez vysušování. A bílý jíl je skvělý i na vlasy. Zbavuje šetrně nečistot a dodává objem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw