Francouzský žlutý jíl 60g

Mastná a smíšená pleť.
Revitalizuje, regeneruje, detoxikuje, má antiseptické a dezinfekční účinky, zvláčňuje, tonizuje, zklidňuje a čistí pleť. Absorbuje přebytečný maz a stahuje póry.
159 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Francouzský žlutý jíl je 100% přírodní prášková zemina jemně nažloutlé barvy původem z Francie. Žlutý jíl je bohatý na minerály a stopové prvky, zejména měď, zinek a draslík, které blahodárně působí na lidskou pokožku. Protože dokáže absorbovat přebytečný kožní maz a stahovat póry, je vhodný především pro mastnou pleť. Stimuluje, osvěžuje, regeneruje a revitalizuje pokožku, hloubkově ji vyživuje a posiluje, zlepšuje tón pleti, má antiseptické a dezinfekční účinky absorbuje škodlivé látky z pokožky a detoxikuje ji. Je zvláčňující, tonizující, zklidňující, čistící.

Jak ho používat?
Zelený jíl stačí jen smíchat s čistou vodou. Dejte do misky zhruba lžičku zeleného jílu, přidejte dostatečné množství vody. Nechte chvilku odstát, aby se voda vsákla do jílu, a nanášejte na čistou pleť. Po zaschnutí, bude to trvat tak čtvrt hodiny, jíl jen smyjte čistou vodou. Obyčejný jíl si navíc můžete přizpůsobit podle momentálních potřeb. Místo čisté vody přidejte květinovou vodu pro extra péči. Přidat můžete i pár kapek rostlinného i esenciálního oleje. Je velmi jemný a hladce namletý, dobře se s ním pracuje.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw