Minerální bahno z Mrtvého moře 850g

Minerální bahno z Mrtvého moře je v přírodním stavu,
bez jakýchkoli dalších přísad a příměsí.
INCI: Maris Mud (Dead Sea Mud)
Země původu: Jordánsko
img_7371
img_7369
339 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE

Zvláštní složení minerálů v bahně aktivně přispívá k regeneraci buněk pokožky, kterou zároveň čistí a zbavuje toxinů a odumřelých buněk. Má schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky, čím povzbuzuje metabolismus buněk, eliminuje toxiny a stimuluje krevní a lymfatický oběh. Vyživuje pokožku, přirozeně ji zjemňuje a hloubkově hydratuje, po aplikaci má pokožka zdravější vzhled. Nahřáté bahno z Mrtvého moře otevírá póry. Minerály tím lépe prostupují do kůže, čímž je uvolněna bolest v zádech, kloubech a také při revmatickém onemocnění. Teplý bahenní zábal je také velmi vhodný při celulitidě a doporučujeme jej aplikovat až 4x týdně. Bahenní pleťová maska na obličej či dekolt zanechá pleť čistou a svěží, pomáhá vyhladit hluboké vrásky a zároveň tlumí vznik nových vrásek. Při pravidelném používání bahenní masky je omezen až úplně zastaven vznik akné. Velmi účinné je bahno z Mrtvého moře také u dalších kožních onemocnění, jako je lupénka, atopický ekzém, vitiligo či psoriatická artritida. Možno použít také jako vlasový zábal.

Návod na použití: Bahno rozetřete rovnoměrně po těle, v případě potřeby mírně rozřeďte vodou. Potřená místa zabalte do potravinářské fólie, aby bahno zůstalo vlhké a přikryjte teplou dekou. Doba působení je zhruba 20-30 minut. Nakonec důkladně opláchněte nebo osprchujte.
Naše minerální bahno obsahuje velké množství jódu, brómu, síry, hořčíku, draslíku a soli z Mrtvého moře, která má 21 přírodních minerálů. Je dodáváno ve vysoké kvalitě, snadno se skladuje a především jej nabízíme v balení, které umožňuje snadné uzavření po každém použití a tím je zabráněno jeho vysychání.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw