Mastný vlas 50g

Hedvábný šampon
img_2465
img_2463
img_2464
img_2466
79 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Sušený koncentrovaný prášek z listů Aloe Vera, léčivé rostliny, má hydratační, změkčující, zklidňující, hojivé, protizánětlivé regenerační, vyživující, ochranné, antiseptické a antioxidační účinky.
Vlasové hedvábí je určeno pro všechny typy vlasů. Obsahuje hedvábné proteiny, vitaminy a rostlinné výtažky, které posilují a vyplňují místa po vylomených šupinách na povrchu vlasu. Hedvábí chrání vlasy při vysokých teplotách například při fenování nebo žehlení vlasů. Vysoká teplota zlepšuje regenerační účinky přírodního hedvábí, které snadněji pronikne do vnitřní struktury vlasu, čímž je zvýšena jeho účinnost. Vlasy při použití hedvábí nejsou po vystavení vlivům vysokých teplot mastné a vysušené, ale naopak krásně lesklé, hebké a dobře se rozčesávají.
Olej ze semínek hroznových jader nemastí, přesto regeneruje vlasy i vlasovou pokožku.
Kopřivový pudr a extrakt je nejvhodnější na mastící se vlasy. Regeneruje a zklidňuje pokožku hlavy. Působí proti vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a přirozený lesk. Odstraňuje případné lupy.
Složení: Prášek ze šťávy Aloe Vera, tekuté hedvábí, olej ze semínek hroznových jader, kopřivový pudr, kopřivový extrakt, glycerin.
Namočené vlasy namydlete šampónem, nechte chvíli působit a opláchněte. Postup znovu opakujte.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw