Barvený vlas 50g

Hedvábný šampón
img_3326
img_3328
img_3331
img_3332
79 Kč

With shipment K vyzvednutí na prodejně (ZDARMA) for 0 Kč

Sušený koncentrovaný prášek z listů Aloe Vera, léčivé rostliny, má hydratační, změkčující, zklidňující, hojivé, protizánětlivé regenerační, vyživující, ochranné, antiseptické a antioxidační účinky.
Vlasové hedvábí je určeno pro všechny typy vlasů. Obsahuje hedvábné proteiny, vitaminy a rostlinné výtažky, které posilují a vyplňují místa po vylomených šupinách na povrchu vlasu. Hedvábí chrání vlasy při vysokých teplotách například při fenování nebo žehlení vlasů. Vysoká teplota zlepšuje regenerační účinky přírodního hedvábí, které snadněji pronikne do vnitřní struktury vlasu, čímž je zvýšena jeho účinnost. Vlasy při použití hedvábí nejsou po vystavení vlivům vysokých teplot mastné a vysušené, ale naopak krásně lesklé, hebké a dobře se rozčesávají.
Arganový olej dodává vlasům sílu, lesk a hebkost, dále také zvýrazňuje jejich barvu. Olej pomáhá vlasy hydratovat a dodává jim zdraví a výživu. Je vhodné ho používat na vlasy namáhané barvením nebo častými úpravami.
Olivový olej dokáže vlasy hluboce vyživit a pomůže i sebezničenějším vlasům.
Banánový pudr působí velice pozitivně na kvalitu vlasů. Výrazně pomáhá proti padání a třepení vlasů. Zlepšuje vlasovou pokožku.
Arnikový extrakt regeneruje suché a poškozené vlasy, působí proti padání vlasů a podporuje jejich růst.
Složení: Prášek ze šťávy Aloe Vera, tekuté hedvábí, arganový a olivový olej, banánový pudr, arnikový extrakt, glycerin.
Namočené vlasy namydlete šampónem, nechte chvíli působit a opláchněte. Postup znovu opakujte.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Náměstí svobody 225 / 6
415 01 Teplice
tel: 733 643 200
info@mydlarnauzamku.cz

fb

tw